Cukiernia

Cukiernia Poznań

Stawiamy na jakość i domowy smak.

 

Dzięki wieloletniej tradycji nasze wyroby cukiernicze zyskały i wciąż zyskują wielu miłośników. Zawsze dbamy, by produkty, które z pasją tworzymy, odznaczały się najwyższą jakością oraz przede wszystkim wyjątkowym, domowym smakiem. Organizując wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe nie muszą Państwo martwić się o to, jakim deserem uraczyć swoich gości albo, czy ciasto wyrośnie lub powstanie niechciany zakalec. Wychodzimy na przeciw tym obawom i przedstawiamy szeroką ofertę naszych wyrobów cukierniczych starannie dopracowywanych przez lata.

 

Oferta naszych cukierni w Poznaniu.

 

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy ciasta pieczone, deserowe, ciastka, rogale, torty oraz lody! Na co dzień stawiamy na tradycyjne, domowe smaki, takie jak uwielbiane przez wielu babki, serniki, czy placki drożdżowe z owocami. Jednak staramy się jednocześnie podążać za trendami, dlatego w naszym asortymencie znajdują się też różnego rodzaju tarty, ciasta marchewkowe oraz pyszne bezy z owocami!

W stałej ofercie znajdą Państwo u nas także oryginalne, certyfikowane rogale świętomarcińskie.

 

Wygodna opcja oferty na dowóz.

 

Obecnie na terenie Poznania i okolic funkcjonuje 27 sklepów firmowych, w których znajdą Państwo zarówno pieczywo, wyroby cukiernicze, ale także lody i inne artykuły spożywcze. Brak możliwości wizyty stacjonarnej i odbioru osobistego? Bez obaw. Oferujemy możliwość dowozu pieczywa, tortów i ciast oraz artykułów spożywczych na terenie i w okolicach Poznania.

Nasze cukiernie w Poznaniu i okolicach wciąż wzbogacają swoją ofertę, odpowiadając na zapotrzebowanie Naszych Klientów. Stale rozwijamy się łącząc tradycję z nowoczesnymi technologiami.

buy twitter accounts
betoffice
betoffice